Skrydžiai oro balionu dviems asmenims

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu dviems asmenims – tai puikus romantiškas siurprizas jūsų antrai pusei arba malonus skraidymas su artimu žmogumi ar draugu. Siūlome skrydžius oro balionu skirtinguose Lietuvos miestuose, pamatykite savo miesto apylinkes iš paukščio skrydžio! Skrydžiai oro balionu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ar vaikams – itin gera kaina. Taip pat galime pasiūlyti ir romantiškus skrydžius tik dviems su pilotu bet kurioje Lietuvos vietoje!

Skrydis oro balionu – puiki dovana! Įsigykite dovanų kuponą ir pradžiuginkite savo mylimąjį ar artimąjį.

Populiariausios vietos skrydžiui oro balionu dviese

Skrydis oro balionu – tai unikali ir populiari pramoga visiems, ypač šiltuoju metų laiku, tai yra, pavasaris, vasara ar ankstyvas ruduo. Populiarios skrydžio oro balionu vietos yra didžiuosiuose miestuose –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Tačiau populiaru skraidyti ir mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Trakai, nes galima pamatyti iš tiesų žavingus vaizdus kaip Trakų pilis. Populiari kryptis – ir kurortiniai miestai, kaip Druskininkai, Palanga ar Birštonas.

Pasirinkę skrydį oro balionu dviems asmenims, oro baliono krepšyje būsite su pilotu ir kitais žmonėmis. Todėl jei norite skrydžio tik sau ir savo antrai pusei su pilotu, rinkitės kitą variantą – romantišką skrydį tik dviems su pilotu bet kurioje Lietuvos vietoje.

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Specialaus pasiruošimo nereikia, užtenka išklausyti specialų instruktažą prieš skrydį. Skristi gali visi su minimaliu fiziniu pasirengimu, todėl žmonės, turintys sveikatos problemų, turėtų pasikonsultuoti su šeimos gydytoju. Skrydis oro balionu būna rytinis ar vakarinis – pasirinkite norimą paros metą ir stebėkite Saulėtekį arba Saulėlydį! Taip pat nedėvėkite atvirų drabužių, neavėkite atvirų batų ir turėkite galvos apdangalą – štai ir viskas!

Mūsų profesionali komanda pasirūpins visomis kitomis detalėmis, todėl skrydis oro balionu bus malonus ir saugus! Skrydžiai oro balionu – itin gera kaina, o akcija skrydžiams taikoma jeigu turite Daily Card ar IKI Premija korteles. Skrydis oro balionu 2-iems, 4-iems ar 5-iems asmenims  – vykdome visokių tipų skrydžius.

Kas įeina į skrydžio kainą?

Į mūsų siūlomo skrydžio oro balionu kainą įeina:

  • Keleivių nuvežimas į starto vietą ir parvežimas atgal;
  • Valanda skraidymo oro balionu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitoje vietoje;
  • Oreivių “krikštynos”;
  • 20% akcija skrydžiui jei turite Daily Card ar IKI Premija korteles.

Kviečiame registruotis skrydžiui oro balionu jau dabar telefonu ar el. paštu (naudojant užklausos formą).

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiais užduodami klausimai

Metas atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius oro balionu!

Kokia apranga ir avalynė rekomenduojama keleiviams?

Rekomenduojama patogi ir uždara apranga ir avalynė, nes 3 km aukštyje, kuriame skrenda oro balionas, būna keliais laipsniais vėsiau nei apačioje.

Kokia yra skrydžio oro balionu dviems kaina?

Kaina priklauso nuo miesto, nuo 99 iki 175 eur/asmeniui. Romantiškas skrydis tik dviems kainuoja 875 eur.