Rytinis skrydis oro balionu

Užsakyti skrydį
 

Rytinis skrydis oro balionu – tai unikali galimybė stebėti, kaip teka Saulė, kaip bunda miestas ir gamta… Nors pasirinkus rytinį skrydį oro balionu tenka keltis anksti, pamatytas rytinis miesto ir gamtos vaizdas to vertas! Ar jus domina rytinis skrydis oro balionu? Nieko nelaukite, registruokitės telefonu ar internetu! Skrydžiai oro balionu pas mus itin gera kaina ir su profesionalia pilotų komanda!

Pasiimkite į kompaniją draugus ar artimuosius ir stebėkite Saulėtekį kartu – skrydžiai oro balionu siūlomi dviems, keturiems, penkiems, grupei ar šeimai, taip pat privatūs skrydžiai! Taip pat galite rinktis rytinį skrydį oro balionu tik dviems su pilotu.

Rytinio skrydžio privalumai

Rytinis skrydis oro balionu unikalus tuo, kad jo metu atsiveria nepaprastai gražus vaizdas – tekanti Saulė pamažu budina gamta ir miestą, o aplink gyvuojanti tyla prisipildo paukščių čiulbėjimo ir kitų garsų. Aukštyn tekanti Saulė nuspalvina dangų vis šviesesne spalva, o saulės spinduliai labiau ir  labiau šildo. Jeigu pasiseka, galima pamatyti ir laukinių gyvūnų. Rytinis skrydis oro balionu – tai puiki ryto pradžia visiems.

 

Rytinis skrydis oro balionu pasižymi tuo, kad oras nebūna įkaitęs, todėl nejausite vakaro vėsos. Įsigykite rytinį skrydį oro balionu su akcija – 20% nuolaida taikoma Daily Card ar IKI Premija kortelių turėtojams!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Šis klausimas dažnai kyla keleiviams, bet užtikriname – iš anksto ruoštis nereikia. Tiesiog pasirinkite norimą datą ir paros metą, apsirenkite uždarus drabužius, apsiaukite uždarą avalynę ir pasiimkite galvos apdangalą,o mūsų patyrę pilotai pasirūpins saugiu ir malonių skrydžiu.

Prieš rytinį skrydį, kaip ir bet kuri kita, turėsite išklausyti saugos instruktažą. Reikalingas minimalus fizinis pasiruošimas. Žmonėms, turintiems sveikatos problemų, patariame pasikonsultuoti su gydytoju.

Rytinis skrydis oro balionu – puiki dovana

Rytinis skrydis oro balionu gali tapti puikia proga pasveikinti draugą ar artima žmogų iš pat ryto! Tad nesnauskite, įsigykite dovanų kuponą jau dabar! Dovanų kuponas rytiniam skrydžiui oro balionu suteiks galimybę artimam žmogui ar draugui paskraidyti  3 – jų km aukštyje ir stebėti Saulėtekį. Kas gali būti geriau nei pasitikti gimtadienio rytą oro balione, kai sklaidosi ryto ramuma ir atgyja miestas?

Rytinis skrydis puikiai tinka dovanai, nes rytais vaizdas tiesiog nepakartojamas…

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Štai, kokie yra dažniausi klausimai apie rytinį skrydį.

Kada anksčiausiai kyla oro balionai?

Kaip anksti kyla oro balionai, priklauso nuo paros laiko. Ryte oro balionas kyla prieš Saulėtekį, todėl vasaromis tai gali būti net 4 – ta val. ryto!

Kokia yra rytinio skrydžio oro balionu kaina?

Rytinio, kaip ir vakarinio, skrydžio oro balionu kaina priklauso nuo miesto, nuo 99 iki 175 eur/asmeniui. Romantiškas rytinis ar vakarinis skrydis tik dviems – 875 eur.